Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Adaptační kurz prvních ročníků je za námi

Na naší škole je už tradicí, že první ročníky všech oborů jezdí na začátku nového školního roku na tzv. adaptační kurz. Ten slouží k lepšímu vzájemnému poznání žáků v nových třídních kolektivech. A letos tomu nebylo jinak.

Adaptační kurz prvních ročníků je za námi

Na tři dny jsme se proto zabydleli v celách Broumovského kláštera, kde se jednotlivým třídám věnovala skvělá lektorka z Pedagogicko-psychologické poradny Náchod Nikola Hendrychová. Měla pro nás připravenou řadu zábavných a nevšedních aktivit. „Mně se velmi líbila práce s útržky papíru, díky nimž jsme se dozvěděli mnoho informací o svých nových spolužácích,“ říká studentka Sabina Chrásková z nástavbového studia. „Ráda jsem se zapojila do všech aktivit, moc se mi to líbilo,“ doplňuje Veronika Šolínová z 1.HM.

Žáci v dopoledních, odpoledních i večerních blocích absolvovali různá cvičení, hry a aktivity podporující nejen vzájemnou komunikaci, ale také poznávali sami sebe. „Bylo to super, hodně jsme se se spolužáky sblížili, poznali je i sebe, vládla tu prostě perfektní atmosféra,“ doplňuje Marie Binková. Tři dny utekly jako voda a pomalu jsme se balili. I když jsme místy museli řešit nějaké kázeňské problémy, jistě se i díky tomu lépe známe a na naši první společnou akci budeme dlouho vzpomínat. „V klášteře bylo prima. Teplo, dobré jídlo, skvělé klima. Co víc si přát,“ hodnotí adaptační kurz studentka Tereza Kapitáníková.

foto zde

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook