Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Celostátní literární soutěž

Celostátní literární soutěž Komenský a my byla pro Teplice úspěšná. Soutěž se letos konala už po patnácté v Brandýse nad Orlicí. A proč právě zde? Nějakou dobu tu totiž žil a pracoval učitel národů Jan Amos Komenský.

Celostátní literární soutěž

Akce se účastnil náš student Martin Kostelecký, který bude za pár týdnů maturovat. Téma literární kategorie C znělo „Láska a její podoby“. Martinova esej se odborné porotě líbila natolik, že stanul mezi oceněnými. Dokonce pan ředitel Miloslav Dušek použil výňatek z jeho práce ve svém hlavním slavnostním proslovu.

V Brandýse jsme strávili dva dny. Byl zde pro účastníky připraven bohatý doprovodný program. Zahrnoval například přijetí na radnici, návštěvu Komenského Labyrintu, výlet do Kunvaldu za Jednotou bratrskou, vernisáže, výstavy, koncerty…

Soutěžící sem do malého východočeského městečka přijeli pouze z gymnázií od Mariánských Lázní přes Prahu až po Ostravu. Konkurence byla opravdu značná.
O to víc mě těší, že náš žák z odborné školy byl schopen skvěle uspět i mezi touto elitou. Martine, gratulujeme. 

Mgr. Vlasta Drobná, učitelka ČJL

foto zde

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook