Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Naše škola navštívila netradiční divadelní představení plné emocí …

Uskutečnilo se ve středu 1. listopadu v náchodském Beránku. The Action New Generation je multimediální divadlo určené všem budoucím a začínajícím řidičům.

Naše škola navštívila netradiční divadelní představení plné emocí …

Cílem projektu je prevence rizikového chování mladých v silniční dopravě, prevence užívání alkoholu a jiných omamných látek před řízením motorových vozidel a během něj, zejména ve vazbě na předchozí návštěvu diskoték, zábav a nočních klubů. Jeho ojedinělost spočívá v tom, že pracuje s přesně danou cílovou skupinou a používá při tom moderní komunikační prostředky srozumitelné teenagerům a mladým lidem.

Pomocí specifických uměleckých prostředků a dějových zvratů, hudby a tance, byl divák vtažen do příběhů a emocí, které se odehrávají nejen v průběhu dopravní nehody, ale i po ní. V rychlém sledu se tak na jevišti vystřídal například policista Radek, záchranář Matěj nebo Štěpán, který po nehodě na motorce skončil na vozíku. Následně byli žáci seznámeni s možnými dopady v podobě trvalého zdravotního postižení, které mohou provázet účastníky dopravní nehody po zbytek jejich života. 

Průběh multimediální show nabídl silný emotivní prožitek a seznámil naše žáky s reálnými dopady dopravní nehody na oběť, ale také na další osoby v jejím okolí, rodinu, kamarády, přátele…

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook