Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Projekt 72 hodin

Dne 13. 10. se uskutečnil projekt 72 hodin. Jednalo se o 6. ročník dobrovolnického projektu, ve kterém se naši studenti zaměřili na pomoc okolí školy a úklidu centra města Teplice nad Metují.

Projekt 72 hodin

Základní otázka celé akce zněla: „ Dokážeme za 72 hodin vylepšit své okolí?“ Odpovědí musí být jasné ano! Studenti během dne uklidili rozsáhlý areál školy, vlakovou i autobusovou zastávku a břeh řeky za budovou internátu. Zaměřili se také na zlepšení květinových záhonů u školy. V centru Teplic poklidili dobrovolníci z naší školy hlavní pěší zónu a postarali se o přilehlý park. Doufejme, že výsledky jejich úsilí ocení nejen místí rodáci, ale také návštěvníci zdejších skal. Díky hezkému počasí se akce vydařila a myslím, že jsme si nakonec užili tak trochu jiný průběh pátečního dne. Na závěr děkuji všem studentům ze tříd 2. HM, 3. HA a 1. A, kteří přišli s úklidem pomoci.

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook