Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Střípky z DM - únor 2018

V únoru žáci s vychovatelem často navštěvovali tělocvičnu ve škole, kde se zdokonalovali ve hře stolního tenisu a zasoutěžili si v obíhačce. Hra postupně přilákala více žáků a stala se oblíbenou součástí trávení volného času. Současně někteří žáci využíva

Střípky z DM - únor 2018

     Jedno odpoledne a část večera jsme věnovali procházce skalním okruhem s cílem návštěvy zdejší přírodní atrakce tzv. ledopádů. Je to vlastně masív ledu, který se tvoří mrazem vyvěrající vodou na skalních stěnách. Útvary jsou zbarvené minerály a proto jsou zajímavé nejen svými tvary, ale i různými odstíny barev. Při zpáteční cestě jsme se ještě vydali na přání žáků cestou k sedmi schodům. Cesta se stala dobrodružnější s přibývajícími kilometry a přicházející tmou. Díky moderní technice v podobě svítilen v mobilních telefonech, ale nebyla trasa žádným problémem a naopak se projevila soudržnost mezi žáky při vzájemné pomoci na kluzkých místech a schopnosti orientace ve stížených podmínkách. Všichni zúčastnění byli následně odměněni vzpomínkovým diplomem.

     V průběhu měsíce se žáci s vychovatelkou pustili do výroby ponožkového psa, kterým se snaží pomoci projektu na podporu výcviku asistenčních psů. V práci budou následně pokračovat a výsledek budeme presentovat v následujících dnech.

            Pavel Fiedler, Vychovatel DM     

foto zde        

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook