Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Domov mládeže

Domov mládeže při Střední škole hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují slouží k ubytování žáků. Také jim zabezpečuje zázemí potřebné pro studium včetně možnosti dalších mimoškolních aktivit. Vychovatelé vedou žáky k zodpovědnosti a samostatnosti tak, aby je spolu se školou dobře připravovali pro budoucí povolání a život vůbec.           

Areál Domova mládeže je umístěn v příjemném a klidném prostředí Teplicko–adršpašských skal asi dva kilometry od města Teplice nad Metují. Zařízení disponuje 79 lůžky ve dvou a třílůžkových pokojích. Na každém patře se nachází společné sociální zařízení (zvlášť pro dívky a chlapce). Společenská místnost je vybavena televizorem a DVD přehrávačem. Ubytovaní žáci zde mají k dispozici studovnu s pěti počítači. Samozřejmostí je i bezdrátové připojení k internetu. Mohou si také zapůjčit různé elektrospotřebiče jako fény, žehličky na vlasy nebo kulmy.

Volný čas studenti tráví aktivně. Mohou využít různé společenské hry, navštěvují krytý bazén, spinning, hrají tenis, fotbal, ping-pong. V zimě je v nabídce sjezdové lyžování, běžky, využití nafukovací sportovní haly nebo posilovny. Atraktivní prostředí láká k vycházkám do nedalekých Teplických skal. Žáci se dobrovolně účastní i různých sportovních a zábavných soutěžních akcí.

Žákům je poskytována celodenní strava ve školní restauraci. Snídaně, oběd, večeře a druhá večeře stojí celkem 77 Kč. Cena ubytování v domově mládeže za měsíc činí 1000 Kč. Zařízení je v provozu od neděle do pátku. V této době jsou zde nepřetržitě přítomni kvalifikovaní vychovatelé, na něž se žáci mohou kdykoli obrátit se svými problémy. Naší snahou je vytvářet v domově mládeže příjemné prostředí a atmosféru důvěry. Pravidla pro chod domova mládeže upravuje Vnitřní řád domova mládeže a činnost je organizována podle ŠVP (k nahlédnutí na webu ve složce Dokumenty). 

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook