Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Vzdělávání dospělých

Dnešní doba vyžaduje, aby každý, kdo chce být úspěšný a udržet krok s vývojem, sledoval novinky a změny ve svém oboru. Pro pracovníky společného stravování není vytvořen systém, který by jim orientaci v tak rozsáhlé oblasti, jakou gastronomie je, usnadnil a umožnil jejich další profesní rozvoj.

Kuchaři a kuchařky z restaurací, stánků rychlého občerstvení, nemocnic, školních a závodních jídelen často ještě vaří podle receptů, které se naučili před řadou let a které už současným požadavkům nevyhovují. Všem, kteří o to mají zájem, chceme nabídnout další odborné vzdělávání formou tematických přednášek a kurzů. Mistrům kuchařům umožníme sledovat moderní trendy prostřednictvím našich odborných učitelů i externích odborníků.

Těm, kteří příslušné vzdělání nemají a chtějí si ho doplnit, jsme připravili kurzy, které je naučí pracovat na profesionální úrovni.

VZDĚLÁVÁNÍ PRO DOSPĚLÉ BYLO ZAHÁJENO 1. ZÁŘÍ 2006

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook