Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Suplování

Aktuální rozvhr tříd a aktuální rozvhr učitelů.

Suplování:   Pondělí 26.6.2017 (2.cyklus)

Datum výpisu: 23.6.2017 (11:57)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

             

Absc

Absc

Absc

1.HM

 

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

Absc

Absc

Absc

2.HA

             

Absc

Absc

 

2.M

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.HA

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

4.H

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Machová Blanka

 

FRY

-

Si

-

-

-

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Škodová Olga

2.hod

odpadá

ANJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IKT

2.HA (hot)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

IKT

3.HA (hot)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ANJ

1.A

 

Obecná absence třídy

Městecká Růžena

1.hod

odpadá

EKO

2.M+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

UCE

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

5b.hod

spojeno (MAB)

ANJ

3.HA (hot)

(306)

 
 

6.hod

odpadá

UCE

3.HA (hot)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

EKO

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

Mikundová Radka

6.hod

odpadá

STO

3.HA (k)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

Drobná Vlasta

1.hod

odpadá

CEJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CEJ

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

OBN

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LIT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

KOM

3.HA (hot)

 

Obecná absence třídy

Frydryšková Lucie

0.hod

odpadá

SEO

4.H (cer)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

spojeno (MAB)

ANJ

3.HA (hot)

(303)

 
 

3.hod

odpadá

IKT

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CER

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NEJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

Stillerová Naděžda

3.hod

spojeno (MAB)

DEJ

2.HA (hot)+

(305)

 
 

6.hod

odpadá

TEC

3.HA (kč)+

 

Obecná absence třídy

Jansa Šrůtková Soňa

4.hod

odpadá

SEO

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

SEO

4.H+

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

2.HA

3.hod

DEJ

hot

(305)

spojí

Stillerová Naděžda

(MAB)

3.HA

1.hod

ANJ

hot

(303)

spojí

Frydryšková Lucie

(MAB)

 

5b.hod

ANJ

hot

(306)

spojí

Městecká Růžena

(MAB)

 

 

Suplování:   Úterý 27.6.2017 (2.cyklus)

Datum výpisu: 23.6.2017 (11:57)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

             

Absc

   

1.HM

 

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

Absc

Absc

Absc

2.HA

             

Absc

Absc

 

2.M

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.HA

 

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

4.H

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Frydryšková Lucie

 

Mi

Si

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Škodová Olga

2.hod

odpadá

ANJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

Jansová Petra

3.hod

odpadá

MAT

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CHE

1.A+

 

Obecná absence třídy

Městecká Růžena

4.hod

odpadá

EKO

2.M+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

EKO

4.H

 

Obecná absence třídy

Machová Blanka

0.hod

odpadá

SEO

4.H

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZSV

1.HM (gas)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.M+

 

Obecná absence třídy

Mikundová Radka

1.hod

supl. (FRY)

STO

1.A

(305)

 
 

5b.hod

odpadá

STO

3.HA (kč)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

STO

3.HA (kč)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

STO

3.HA (č)

 

Obecná absence třídy

Frydryšková Lucie

4.hod

odpadá

IKT

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NEJ

2.M+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NEJ

1.HM (gas)+

 

Obecná absence třídy

Stillerová Naděžda

1.hod

odpadá

TEC

3.HA (kč)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (FRY)

TEC

1.A

(304)

 
 

5b.hod

odpadá

TEC

3.HA (k)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEC

3.HA (k)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TEC

3.HA (k)

 

Obecná absence třídy

Jansa Šrůtková Soňa

1.hod

odpadá

HOP

2.M+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAM

4.H+

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

STO

 

(305)

supluje

Mikundová Radka

(FRY)

 

2.hod

TEC

 

(304)

supluje

Stillerová Naděžda

(FRY)

 

 

Suplování:   Středa 28.6.2017 (2.cyklus)

Datum výpisu: 23.6.2017 (11:57)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

             

Absc

Absc

 

1.HM

 

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

Absc

Absc

Absc

2.HA

               

Absc

Absc

2.M

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.HA

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

4.H

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Škodová Olga

2.hod

odpadá

ANJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

5b.hod

odpadá

IKT

2.M

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IKT

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

IKT

1.HM (gas)

 

Obecná absence třídy

Městecká Růžena

1.hod

odpadá

EKO

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ZSV

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

UCE

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

UCE

3.HA (hot)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MAT

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

Machová Blanka

4.hod

odpadá

ANJ

2.M

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ANJ

4.H

 

Obecná absence třídy

Mikundová Radka

5a.hod

odpadá

STO

3.HA (č)

 

Obecná absence třídy

Drobná Vlasta

1.hod

odpadá

LIT

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

přesun <<

LIT

3.HA (hot)+

(206)

z 5b.hod

 

5b.hod

přesun >>

LIT

3.HA (hot)+

 

na 5a.hod

 

6.hod

odpadá

OBN

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LIT

1.A

 

Obecná absence třídy

Frydryšková Lucie

4.hod

odpadá

NEJ

4.H

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

přesun <<

NEJ

1.A

(304)

z 5b.hod

 

5b.hod

přesun >>

NEJ

1.A

 

na 5a.hod

 

7.hod

odpadá

CER

4.H+

 

Obecná absence třídy

Stillerová Naděžda

4.hod

odpadá

POV

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

TEC

3.HA (k)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

POV

1.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TEV

3.HA (hot)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

TEV

3.HA (hot)+

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5a.hod

NEJ

 

(304)

přesun <<

Frydryšková Lucie

z 5b.hod

 

5b.hod

NEJ

   

přesun >>

 

na 5a.hod

1.HM

5a.hod

LIT

gas

(206)

přesun <<

Drobná Vlasta

z 5b.hod

 

5b.hod

LIT

gas

 

přesun >>

 

na 5a.hod

3.HA

5a.hod

LIT

hot

(206)

přesun <<

Drobná Vlasta

z 5b.hod

 

5b.hod

LIT

hot

 

přesun >>

 

na 5a.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 29.6.2017 (2.cyklus)

Datum výpisu: 23.6.2017 (11:57)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

             

Absc

   

1.HM

 

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

Pra

Absc

Absc

Absc

2.HA

             

Absc

   

2.M

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.HA

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

4.H

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Jansová Petra

2.hod

odpadá

MAT

4.H+

 

Obecná absence třídy

Jansová Zdeňka

6.hod

odpadá

OVO

2.M+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OVO

2.M+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

OVO

2.M+

 

Obecná absence třídy

Městecká Růžena

2.hod

odpadá

MAT

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

Machová Blanka

6.hod

odpadá

ANJ

4.H

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ANJ

4.H

 

Obecná absence třídy

Mikundová Radka

1.hod

odpadá

STO

3.HA (č)

 

Obecná absence třídy

Drobná Vlasta

5b.hod

odpadá

LIT

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CEJ

2.HA (hot)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CEJ

1.HM (hot)

 

odborná praxe

Frydryšková Lucie

1.hod

odpadá

NEJ

4.H

 

Obecná absence třídy

Stillerová Naděžda

1.hod

odpadá

TEC

3.HA (k)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

TEC

3.HA (kč)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

POV

1.A

 

Obecná absence třídy

Jansa Šrůtková Soňa

3.hod

odpadá

HOP

2.M+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAM

4.H+

 

Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Pátek 30.6.2017 (2.cyklus)

Datum výpisu: 23.6.2017 (11:57)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

 

Vys

Vys

Vys

Vys

         

1.HM

 

Vys

Vys

Vys

Vys

Vys

       

2.HA

 

Vys

Vys

Vys

Vys

Vys

       

2.M

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.HA

 

Vys

Vys

Vys

Vys

Vys

       

4.H

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Městecká Růžena

 

..

..

..

..

-

       

Mikundová Radka

 

..

..

..

-

         

Frydryšková Lucie

 

..

-

..

..

-

       

Stillerová Naděžda

 

..

..

..

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Městecká Růžena

0.hod

odpadá

SEO

4.H (pod)

 

Obecná absence třídy

Machová Blanka

2.hod

odpadá

ANJ

1.HM (gas)

 

Vysvědčení

 

3.hod

odpadá

ZSV

1.HM (gas)

 

Vysvědčení

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.HM (gas)+

 

Vysvědčení

 

5a.hod

odpadá

ANJ

4.H

 

Obecná absence třídy

Drobná Vlasta

1.hod

odpadá

CEJ

3.HA (3.a)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CEJ

1.A

 

Vysvědčení

 

3.hod

odpadá

OBN

1.A

 

Vysvědčení

 

4.hod

odpadá

CEJ

4.H

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

LIT

2.HA (hot)+

 

Vysvědčení

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4. hod - Mikundová Radka

1.HM, 1.- 5a. hod - Městecká Růžena

2.HA, 1.- 5a. hod - Stillerová Naděžda

3.HA (hot), 1.- 5a. hod - Frydryšková Lucie

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook