Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Pro veřejnost
Pro studenty

Pro studenty

Pro studenty

Suplování

Aktuální rozvhr tříd a aktuální rozvhr učitelů.

Suplování:   Pondělí 3.9.2018 (1.cyklus)

Datum výpisu: 2.9.2018 (0:45)

Změny v rozvrzích učitelů:

Hrabová Ludmila

2.hod

odpadá

MAT

1.HM

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MAT

3.HA (ho)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

IKT

1.HM

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

MAT

3.HA (ho)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MAT

1.A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

IKT

1.A

 

zrušeno

Janatová Eva

1.hod

navíc

TH

4.H

(303)

 

Machová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

4.H

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ANJ

1.HM (gas)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.HA (ho)+

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

ANJ

3.HA (kč)

 

zrušeno

Mikundová Radka

1.hod

odpadá

STO

3.HA (č)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

STO

3.HA (č)

 

zrušeno

Musil Jiří

1.hod

odpadá

EKO

1.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

EKO

1.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SEI

4.H

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SEI

4.H

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

EKO

1.HM (gas)

 

zrušeno

Ošlejšek Jiří

1.hod

navíc

TH

1.HM

(304)

 
 

2.hod

navíc

TH

1.HM

(304)

 
 

3.hod

odpadá

NEJ

1.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

EKO

3.HA (kč)

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

NEJ

1.HM

 

zrušeno

Vajsarová Renáta

2.hod

odpadá

UCE

2.H

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

UCE

4.H

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

EKO

4.H+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

UCE

3.HA (ho)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

UCE

3.HA (ho)+

 

zrušeno

Drobná Vlasta

1.hod

navíc

TH

2.H

(206)

 
 

3.hod

odpadá

CEJ

2.H+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

LIT

1.A

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

OBN

1.A

 

zrušeno

Stillerová Naděžda

1.hod

navíc

TH

1.A

(306)

 
 

2.hod

navíc

TH

1.A

(306)

 
 

3.hod

odpadá

POV

3.HA (kč)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEV

2.H+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

2.H+

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TH

 

(306)

navíc

Stillerová Naděžda

 
 

2.hod

TH

 

(306)

navíc

Stillerová Naděžda

 
 

3.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Ole)

 

4.hod

LIT

   

odpadá

 

(Dro)

 

5b.hod

OBN

   

odpadá

 

(Dro)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(HRA)

 

7.hod

IKT

   

odpadá

 

(HRA)

1.HM

1.hod

TH

 

(304)

navíc

Ošlejšek Jiří

 
 

2.hod

TH

 

(304)

navíc

Ošlejšek Jiří

 
 

3.hod

CEJ

ho

 

odpadá

 

(Dro)

 

3.hod

ANJ

gas

 

odpadá

 

(MAB)

 

4.hod

IKT

   

odpadá

 

(HRA)

 

5a.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Ole)

 

6.hod

TEV

ho

 

odpadá

 

(Si)

 

6.hod

EKO

gas

 

odpadá

 

(Mus)

 

7.hod

UCE

gas

 

odpadá

 

(Vaj)

 

7.hod

TEV

ho

 

odpadá

 

(Si)

 

8.hod

UCE

gas

 

odpadá

 

(Vaj)

2.A

1.hod

TH

 

(209)

navíc

Drobná Vlasta

 

2.H

1.hod

TH

 

(206)

navíc

Drobná Vlasta

 
 

2.hod

UCE

   

odpadá

 

(Vaj)

 

3.hod

CEJ

   

odpadá

 

(Dro)

 

4.hod

ANJ

   

odpadá

 

(MAB)

 

5a.hod

MAT

   

odpadá

 

(HRA)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Si)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Si)

3.HA

1.hod

TH

 

(303)

navíc

Janatová Eva

 
 

2.hod

STO

č

 

odpadá

 

(Mi)

 

2.hod

TEC

k

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

NEJ

ho

 

odpadá

 

(Ole)

 

3.hod

POV

 

odpadá

 

(Si)

 

3.hod

MAT

ho

 

odpadá

 

(HRA)

 

4.hod

ANJ

ho

 

odpadá

 

(MAB)

 

4.hod

EKO

 

odpadá

 

(Ole)

 

5a.hod

ANJ

 

odpadá

 

(MAB)

 

5a.hod

MAT

ho

 

odpadá

 

(HRA)

 

6.hod

EKO

ho

 

odpadá

 

(Vaj)

 

7.hod

UCE

ho

 

odpadá

 

(Vaj)

 

8.hod

UCE

ho

 

odpadá

 

(Vaj)

4.H

1.hod

TH

 

(303)

navíc

Janatová Eva

 
 

2.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Ole)

 

3.hod

SEI

   

odpadá

 

(Mus)

 

4.hod

SEI

   

odpadá

 

(Mus)

 

5b.hod

UCE

   

odpadá

 

(Vaj)

 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(Vaj)

 

 

Suplování:   Úterý 4.9.2018 (1.cyklus)

Datum výpisu: 2.9.2018 (0:45)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

TH

TH

TH

TH

         

1.HM

TH

TH

TH

TH

         

2.H

TH

TH

TH

           

3.HA

TH

TH

             

4.H

   

TH

TH

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Machová Blanka

-

-

HRA

-

         

Ošlejšek Jiří

-

..

....

-

         

Drobná Vlasta

..

-

..

           

Stillerová Naděžda

..

....

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Hrabová Ludmila

2.hod

odpadá

MAT

1.A

 

třídnická hodina

 

3.hod

supl. (MAB)

IKT

3.HA (kč)

(303)

 
 

5a.hod

odpadá

MAT

1.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

IKT

3.HA (kč)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

IKT

1.A

 

zrušeno

Janatová Eva

1.hod

odpadá

OBN

3.HA (kč)

 

třídnická hodina

Jansová Petra

3.hod

odpadá

CHE

1.A+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

CHE

1.A+

 

třídnická hodina

Bohuslav Daniel

5b.hod

odpadá

PCT

3.HA (ho)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PCT

3.HA (ho)+

 

zrušeno

Machová Blanka

5b.hod

odpadá

ANJ

3.HA (kč)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ANJ

4.H

 

zrušeno

Musil Jiří

6.hod

odpadá

OVO

1.HM (gas)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OVO

1.HM (gas)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

OVO

1.HM (gas)

 

zrušeno

Lajerová Blanka

7.hod

odpadá

PCO

1.HM (ho)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

PCO

1.HM (ho)+

 

zrušeno

Ošlejšek Jiří

5b.hod

odpadá

FYZ

2.H

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

EKO

2.H

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EKO

3.HA (kč)

 

zrušeno

Vajsarová Renáta

4.hod

odpadá

UCE

1.HM (gas)

 

třídnická hodina

Jansa Šrůtková Soňa

1.hod

odpadá

HOP

3.HA (ho)+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

MAM

3.HA (ho)+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

HOP

4.H

 

třídnická hodina

 

5a.hod

odpadá

MAM

4.H

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CER

4.H

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5a.hod

MAT

   

odpadá

 

(HRA)

 

6.hod

ANJ

   

odpadá

 

(MAB)

 

7.hod

IKT

   

odpadá

 

(HRA)

1.HM

5b.hod

PCT

ho

 

odpadá

 

(Bohu)

 

6.hod

OVO

gas

 

odpadá

 

(Mus)

 

6.hod

PCT

ho

 

odpadá

 

(Bohu)

 

7.hod

OVO

gas

 

odpadá

 

(Mus)

 

7.hod

PCO

ho

 

odpadá

 

(La)

 

8.hod

OVO

gas

 

odpadá

 

(Mus)

 

8.hod

PCO

ho

 

odpadá

 

(La)

2.H

5b.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ole)

 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(Ole)

3.HA

3.hod

IKT

(303)

supluje

Hrabová Ludmila

(MAB)

 

5b.hod

ANJ

 

odpadá

 

(MAB)

 

5b.hod

PCT

ho

 

odpadá

 

(Bohu)

 

6.hod

IKT

 

odpadá

 

(HRA)

 

6.hod

PCT

ho

 

odpadá

 

(Bohu)

 

7.hod

EKO

 

odpadá

 

(Ole)

 

7.hod

PCO

ho

 

odpadá

 

(La)

 

8.hod

PCO

ho

 

odpadá

 

(La)

4.H

5a.hod

MAM

   

odpadá

 

(Šr)

 

6.hod

CER

   

odpadá

 

(Šr)

 

7.hod

ANJ

   

odpadá

 

(MAB)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4. hod - Stillerová Naděžda

1.HM, 1.- 4. hod - Ošlejšek Jiří

2.H (ho), 1.- 3. hod - Drobná Vlasta

3.HA, 1., 2. hod - Machová Blanka

4.H, 3., 4. hod - Machová Blanka

Bakaláři

Přihlášení do programu pro školní administrativu Bakaláři.

Bakaláři

Dostupnost webové aplikace je omezena každý den mezi 15:00-22:30 hod.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Facebook